Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Paul van Dyk na Global Gathering 2010 !!!

The music's loud, our temperature drops

Paul van Dyk na Global Gathering 2010 !!!

Paul van Dyk - jedną z głównych gwiazd Global Gathering 2010!Tego Pana z pewnością nie trzeba przedstawiać. Niekwestionowanie jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Jeden z najbardziej pożądanych artystów ostatnich lat w Polsce!
Paul van Dyk to DJ i producent z dorobkiem ponad 50 nagród muzycznych, ponad 20 wydanych singli oraz 10 albumów! Nie wspominając już o ponad 500 remixach, w których według Discogs.com maczał palce Paul van Dyk. Artysta ma na swoim koncie ponad 3 miliony egzemplarzy sprzedanych płyt, wyprzedane trasy na całym świecie, udział w najważniejszych festiwalach muzycznych świata.

Sam Paul o swoim sukcesie mówi krótko: ?Nie nazwałbym siebie liderem. Nigdy nie chciałem tworzyć muzyki ani dla pieniędzy, ani dla mody. Dla mnie ta cała otoczka popularności jest bardzo przyjemna, lecz tak naprawdę liczy się dla mnie sama muzyka. Zawsze wkładam w swoje dzieła całe swoje serce, pragnę aby moja muzyka była przepełniona uczuciami. Przez wiele lat twórczości ciągle obserwowałem reakcję swojej publiczności, przez muzykę chciałem nawiązać bliższy kontakt z słuchaczami, chciałem zrozumieć ich pragnienia.?
Już 5 czerwca, po 3 latach nieobecności, Paul van Dyk zaprezentuje swoje umiejętności na Torza Poznań podczas 3 edycji festiwalu Global Gathering Polska! Będzie to jedyny występ Paula w tym roku w Polsce.
Husky 2/02/2010 21:33:50 [Powrót] Skomętuj q(^_^)p